Skip to Content

Ubytování

Ubytování je poskytováno v nadstandardně vybaveném apartmánu s vlastním vchodem s celkem devíti lůžky ve třech ložnicích (dvou, tří a čtyřlůžková) Součástí ubytovací kapacity je útulná společenská místnost vybavená robustními krbovými kamny a plně vybavenou kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem, mikrovlnkou, toustovačem atd. Nedílnou součástí je velké, nadstandardní velké sociální zařízení  se sprchovým koutem + WC + pračkou

Apartmán je vhodný pro ubytování skupiny osob nebo dvou rodin, ovšem je možné jej obsadit i třeba jen dvěma osobami. Viz ceník.

 Pro cyklisty je možnost využít kompletně vybavené dílny včetně speciálního cyklistického nářadí, v případě potřeby jsme schopni poskytnout na místě i určité opravy a servisní zásahy..Uzamykatelné prostory na úschovu kol, lyží ap. jsou samozřejmostí.K dispozici jízdní kola,sportovních potřeby společenské hry.Dále je možno využívat venkovního ohniště s grilem, je zde také možnost rožnění selat dodávaných z blízkého chovu(nutno domluvit předem). Možnost poskytnutí sudového piva a výčepního zařízení. Parkování zdarma na vlastním privátním parkovišti.

 

 

V těsné blízkosti chalupy je malý privátní rybníček určený ke koupání.